Domek Ogrodowy Smoby Floralie Neo


Krótki opis:

Bajecznie kolorowy, przestronny domek ogrodowy z werandą stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojej pociechy..


Kod produktu:

310300

Wiekod 3 lat
Wymiary185 x 109 x 148 cm
MateriałZ tworzywa
Indeks:310300

CENA:

879,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Domek Ogrodowy Smoby Floralie Neo

  Domek Ogrodowy Smoby Floralie Neo

  Bajecznie kolorowy, przestronny domek ogrodowy z werandą stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojej pociechy..

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Smoby Domek Ogrodowy Floralie Neo

  Bajecznie kolorowy, przestronny domek ogrodowy z werandą stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojej pociechy i jej przyjaciół.Domek ma otwierane okienka oraz połówkowe drzwi wejściowe z otworem na listy i elektronicznym dzwonkiem - doskonały dodatek do zabawy w listonosza. Wyposażony został również w blat kuchenny ze zlewem i barbecue co uatrakcyjnia i poszerza możliwości zabawy. Dodatkowo na werandzie umieszczono doniczki, w których można zasadzić barwne kwiaty i bawić się w ogrodnika.

  Całość wykonano z niezwykłą dbałością o detale - imitacja drewna, kamienia. Domek doskonale sprawdzi się w samodzielnych zabawach malucha jak i w zabawach z przyjaciółmi czy rodzeństwem. Zabawy w domku rozwiną sprawność fizyczną, pobudzą kreatywność i wyobraźnię i zapewnią fantastyczne zajęcie na wiele godzin.

  Niewątpliwym atutem domku jest łatwość montażu oraz stabilność. Wysoka jakość tworzyw i materiałów użytych do jego wykonania gwarantuje bezpieczną zabawę na długie lata. Tworzywo, z którego wykonano domek jest całkowicie odporne na działanie czynników atmosferycznych i pokryte powłoką anty UV zapewniającą trwałość kolorów i zapobiegającą ich blaknięciu na słońcu. To całkowicie bezpieczna zabawka, nadająca się do użytku tak na zewnątrz (ogród, działka itd.) jak i w domowym wnętrzu. Domek Wyprodukowano we Francji dbając o wysoki poziom jakości, kreatywności i optymalnego wykończenia.

  FUNKCJE I ZALETY: • przestronny domek z werandą i blatem kuchennym • dużo przestrzeni do zabawy - wnętrze domku,weranda • imitacja różnorodnych materiałów - drewna, kamienia, itp. • efekty dźwiękowe - elektroniczny dzwonek przy drzwiach • wyposażony w drzwi, otwierane okna, blat kuchenny ze zlewem i barbecue, doniczki • wykonany z wytrzymałych materiałów, odpornych na blaknięcie - powłoka anty UV • łatwy w montażu

  Ostrzeżenie: Wyłącznie do użytku domowego.

  Wiekod 3 lat
  Wymiary185 x 109 x 148 cm
  MateriałZ tworzywa