Jeździk Pchacz Ochronki Rejestracja Big Next Bobby Car


Krótki opis:

Bobby Car NEXT to wyjątkowy, niezwykle nowoczesny jeździk, który powstał dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu firmy BIG!


Kod produktu:

0000000162

CENA:

439,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Jeździk Pchacz Ochronki Rejestracja Big Next Bobby Car

  Jeździk Pchacz Ochronki Rejestracja Big Next Bobby Car

  Bobby Car NEXT to wyjątkowy, niezwykle nowoczesny jeździk, który powstał dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu firmy BIG!

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Bobby Car NEXT to wyjątkowy, niezwykle nowoczesny jeździk, który powstał dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu firmy BIG! Jeździk łączy w sobie wysoki komfort jazdy a także najnowszą technologię. Wspaniała błyszcząca czerwono-antracytowa kolorystyka i opływowy kształt sprawią, że zabawy nie będzie końca! Największą atrakcją są reflektory z nowoczesną technologią LED. Wszystkie moduły elektroniczne zostały schowane pod obudową jeździka.

  Podwójne reflektory w technologii LED z automatycznym wyłączaniem:
  - Automatyczne wyłączanie po 10 minutach
  - Światła są wodoodporne
  - Łatwa wymiana baterii (2 x 1,5 V, AA, LR06, brak baterii w zestawie)

  Panel kierowcy został wyposażony w czujnik dotykowy z włącznikiem świateł

  Wyprofilowane siedzisko wykonane zostało z miękkiej pianki pokrytej materiałem.

  Kierownica wyposażona w elektroniczny klakson (2 x 1,5V, LR44, brak baterii w zestawie)

  Otwierana maska, która stanowi doskonały schowek na drobiazgi.

  Ciche koła z bieżnikiem, odporne na ścieranie

  ________________________________________________________

  Tablica rejestracyjna do jeździków od firmy BIG, cenionego producenta zabawek dla dzieci, będzie stanowiła idealne uzupełnienie każdego pojazdu. Dzieci będą zachwycone mogąc umieścić na swym autku tablicę rejestracyjną, której treść będą mogły skomponować wraz z rodzicami. Wspaniałe akcesoria urozmaicą i uatrakcyjnią zabawę pojazdami Bobby Car!

  ________________________________________________________

  Dzięki ochraniaczom firmy BIG buciki Twojego dziecka będą zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas intensywnego korzystania z jeździka np. podczas mocnego hamowania lub podczas poruszania się po kamienistym podłożu. Ochraniacze Wykonane są z materiału miękkiego i dopasowującego - nie pozostawiają żadnych śladów!


  BIG należy do wielkiego koncernu Simba Dickie Group - Linia zawiera bardzo zróżnicowane i innowacyjne zabawki stymulujące rozwój motoryki u dzieci. Produkty BIG to wiele pomysłów na zabawę. Znajdziemy tu samochody, jeździki, bujaki, traktory, łodzie, zjeżdżalnie, jednostki pływające i piaskownice. BIG to zabawki mające bardzo wysoką jakość. Są produkowane w Niemczech z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie promieni UV. Bezpieczeństwo naszych zabawek jest gwarantowane i potwierdzone testami LGA/TÜV.