Drewniany Plac zabaw KidKraft Ainsley z piakownicą


Krótki opis:

Drewniany plac zabaw KidKraft Ainsley to dla wielu dzieci spełnienie marzeń o posiadaniu własnego wyjątkowego miejsca w ogrodzie. Plac zabaw Ainsley to idealne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu.Kod produktu:

F26415EI

Wiekod 3 lat
Wymiary312 x 274 x 241 cm
Indeks:F26415EI

Produkt dostępny

CENA:

1 609,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: mała
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Drewniany Plac zabaw KidKraft Ainsley z piakownicą

  Drewniany Plac zabaw KidKraft Ainsley z piakownicą

  Drewniany plac zabaw KidKraft Ainsley to dla wielu dzieci spełnienie marzeń o posiadaniu własnego wyjątkowego miejsca w ogrodzie. Plac zabaw Ainsley to idealne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu.


  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Drewniany plac zabaw KidKraft Ainsley to dla wielu dzieci spełnienie marzeń o posiadaniu własnego wyjątkowego miejsca w ogrodzie. Plac zabaw Ainsley to idealne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu. Plac został wyposażony w wiele kreatywnych dodatków, które z pewnością urozmaicą zabawę. Znajdziemy tu między innymi dwie huśtawki, zjeżdżalnię czy ściankę wspinaczkową. Solidny i niezwykle trwały plac został wykonany z drzewa cedrowego klasy premium, który przetrwa nawet najgorsze warunki pogodowe.

  Cechy produktu:
  - Wygodny do zabawy dla kilkorga dzieci
  - Dwie huśtawki, zjeżdżalnia i scianka wspinaczkowa
  - Piaskownica i scianka tablicowa
  - Zestaw przeznaczony jest dla 6 dzieci
  - Waga produktu: 99 kg
  - W zestawie znajduje się ilustrowana instrukcja krok po kroku.
  - Produkt wymaga montażu.

  Wierzymy, ze każde dziecko potrzebuje inspiracji do odkrywania i wyrażania siebie,tak brzmi maksyma działającej już od 1968 roku firmy skupiajacej się na projektowaniu zabawek edukacyjnych. Kidkraft jest liderem w produkcji drewnianych zabawek oraz akcesoriów do pokoju dziecięcego.W ofercie znajdują się drewniane domki dla lalek, kuchnie, garaże z samochodami dla chłopców, tablice dwustronne oraz wiele innych kreatywnych zabawek przy których dziecko spędzi mnóstwo radosnych chwil.

  Wiekod 3 lat
  Wymiary312 x 274 x 241 cm