AXI Rodzinne Centrum Sportowe 4w1 Bramka Plac Zabaw

Produkt dostępny

CENA:

1 999,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  AXI Rodzinne Centrum Sportowe 4w1 Bramka Plac Zabaw

  AXI Rodzinne Centrum Sportowe 4w1 Bramka Plac Zabaw

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Wielofunkcyjna huśtawka, która spełnia również rolę bramki i siatki, czyli Centrum Sportowe od renomowanej marki AXI. Idealnie sprawdzi się podczas zabaw w ogrodzie. Spełnia wymagania najbardziej wymagających małych sportowców i ich rodziców. Zachęca do wspólnej zabawy z rodziną i przyjaciółmi. Metalowe kotwy do mocowania zapewnią bezpieczeństwo użytkowników. Łatwe mocowanie siatki pozwoli na szybka zmianę dyscypliny.
  Idealnie sprawdzi się podczas zabaw w przydomowym ogródku z rodziną i przyjaciółmi.

  Centrum sportowe 4w1, które nigdy się nie nudzi. Drewniana konstrukcja jest stabilna i trwała. Wykonana z najwyższej jakości drewna.

  Charakterystyka:

  • - dwustanowiskowa huśtawka,
  • - bramka piłkarska,
  • - siatka do tenisa,
  • - siatka do siatkówki.

  PłećChłopiec, Dziewczynka
  Wymiary produktu207 x 254 x 160 (cm)
  Rodzaj produktuBramki
  Materiał wykonaniaDrewno, Tworzywo sztuczne

  FEBER PLAC ZABAW TUNEL GĄSIENICA kolorowy, stabilny, pełen niespodzianek plac zabaw umożliwi maluchom doznawanie sportowych emocji, zapewni niezbędną porcję ruchu i rozwinie sprawność fizyczną przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa.

  1 079,00 zł

  Ogrodowy plac zabaw od hiszpańskiej marki Feber - uśmiechnięta gąsienica składająca się z połączonych ze sobą kolorowych modułów.

  1 357,99 zł

  FEBER PLAC ZABAW ZE ZJEŻDŻALNIĄ ACTIVITY CENTER rewelacyjny plac zabaw dla maluchów firmy Feber od dzisiaj stanie się ulubionym miejscem zabaw każdego maluszka. Nadaje się do zabaw grupowych. Rozwija sprawność fizyczną dziecka. Idealna zabawka dla Twoich Dzieci!

  769,00 zł

  Dzięki ogromnemu placu zabaw Northbrook Backyard Discovery zabawa w ogrodzie już nigdy nie będzie nudna! Drewniany plac zabaw Northbrook to ogrodowe centrum aktywności, które oferuje wiele możliwości zabawy.

  5 179,00 zł

  Wieża amerykańskiej firmy STEP2 z domkiem i zjeżdżalnią, da wiele radości tym dzieciom, które uwielbiają aktywną zabawę. Zaprojektowana tak by dać twojemu dziecku jak najwięcej radochy przy jak największym bezpieczeństwie zabawy. Otwory w burtach..

  1 449,00 zł