Szanowni Klienci, czujemy się w obowiązku poinformować Was, że ze względu na dużą ilość zamówień oraz ograniczone możliwości firm transportowych, czas wysyłki i dostawy może się wydłużyć. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie dotarło do Państwa jak najszybciej, jednak w tym trudnym okresie - gorąco prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, jednocześnie przypominamy, że zamówienia z odbiorem osobistym zostały wstrzymane do odwołania.

QUADY 

Quady to propozycja dla dzieci, które uwielbiają niepowtarzalne, duże pojazdy. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojazdy dla najmłodszych, jak i takie, z których ucieszą się starsze dzieci. Dla maluszków polecamy mniejsze quady jeździki lub na pedały, które zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę. Pojazdy dla starszych dzieci wyglądem przypominają już prawdziwe quady, są rozbudowane, przestronne i świetnie sprawdzają się podczas jazdy na każdym terenie. Są wyposażone w wytrzymałe akumulatory, które długo działają i zapewniają bezproblemową jazdę przez długi czas. Nie trzeba się obawiać, że zabawa skończy się po kilkunastu minutach. Wszystkie quady znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od renomowanych producentów pojazdów dla dzieci. Są estetyczne, kolorowe, stabilne i bezpieczne. Zapraszamy do zakupów!


Jest 4 produktów.

Bezpieczny jeździk na licencji ulubionej przez dzieci bajki Psi Patrol, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

199,00 zł

Wspaniały elektryczny quad Kawasaki AVT 12V Injusa został zaprojektowany tak aby mogły z niego korzystać dzieci od 2 roku życia. Quad wyposażony jest w nakładki wyciszające na kołach.

689,00 zł

Bezpieczny quad renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

299,00 zł

Jeździk Bobby Quad Racing od firmy Big, renomowanego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent dla dziecka.

249,00 zł
Wyświetlono 1 - 4 z 4 produktów