Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

POJAZDY ELEKTRYCZNE 

Pojazd elektryczny to wyjątkowy prezent, który z pewnością ucieszy każde dziecko bez względu na wiek. Szeroki wybór pojazdów gwarantuje, że z pewnością znajdziesz taki, który będzie idealny dla Twojego malucha. Dostępne są pojazdy stylizowane na luksusowe samochody, rowery, quady, a także elektryczne koparki, traktorki czy maszyny budowlane. Wszystkie pojazdy do złudzenia przypominają swoje prawdziwe odpowiedniki. Są doskonale wykonane, wygodne, stabilne i bezpieczne. Wyposażone są w dobrej jakości akumulatory, których nie trzeba co chwilę ładować. Pojazdy elektryczne mają grube, wyprofilowane koła, można nimi jeździć nie tylko po parkowych alejkach, ale też po trawie czy po piasku. Wspaniała zabawa gwarantowana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do udanych zakupów.


Jest 10 produktów.

Sportowy motor na akumulator 6V z pewnością ucieszy każdego młodego fana motoryzacji.

469,00 zł

Sportowy wygląd, czarny kolor i spojler to tylko niektóre argumenty, które z pewnością zachęcą dziecko do jazdy Porsche 911 Turbo! Samochodem może kierować dziecko lub rodzic za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostępnej bezpłatnie w sklepie Apple App Store oraz Android Google Play.

1 399,00 zł

Wspaniała replika Mercedesa AMG przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka! Precyzyjne wykończenie każdego elementu pojazdu!

1 349,00 zł

Nowoczesny motor na akumulator na licencji ulubionego bohatera - SPIDERMAN. Gaz i hamulec w jednym pedale. Bezpieczny elektryczny hamulec, gdy puszczamy pedał gazu pojazd zwalnia. Akumulator i ładowarka w zestawie.

549,00 zł

Doskonałe odwzorowanie prawdziwego ścigacza na licencji REPSOL przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka!

579,00 zł

Bezpieczny i solidny motor na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Wygląda jak prawdziwy. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku. Sportowy motor na akumulator 6V z pewnością ucieszy każdego młodego fana motoryzacji.

699,00 zł

Elektryczny Quad The Beast 6V, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

489,00 zł

Wspaniały elektryczny 2-kołowy pojazd Dragon 6V, o jakim marzy każdy mały motocyklista.

489,00 zł

Elektryczny motor Kawasaki Cross 6V firmy Injusa wygląda jak prawdziwy!

639,00 zł

Wspaniały elektryczny quad Kawasaki AVT 12V Injusa został zaprojektowany tak aby mogły z niego korzystać dzieci od 2 roku życia. Quad wyposażony jest w nakładki wyciszające na kołach.

689,00 zł
Wyświetlono 1 - 10 z 10 produktów