Lista produktów producenta Feber

na stronie

Samochód Monster Truck Challenger Feber to dwumiejscowy samochód elektryczny z akumulatorem 12 V i 4 gigantycznymi kołami, które zapewniają większą stabilność; obejmuje także imitujące ksenon reflektory, symulowane amortyzatory, przedni błotnik i podnóżek. Żadna trasa jemu nie straszna!

1 999,00 zł

Samochód Terenowy Buggy 12V niezawodnej marki Feber o wytrzymałej i terenowej konstrukcji, osiąga prędkość 5,0 km / h. Elektryczny buggy z przednim, wstecznym, pedałem gazu, hamulcem elektrycznym i ksenonowymi reflektorami! Niech rozpocznie się przygoda!

1 559,00 zł

Samochód Elektryczny Moje Prawdziwe auto 6V niezawodnej marki Feber. Zaopiekuj się swoim wymarzony samochodem zupełnie jak prawdziwym! Napraw i ciesz się podróżą!

899,00 zł

Samochód na akumulator 12V zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek dla dzieci hiszpańska firmę Feber

1 299,00 zł

Domek ogrodowy Bellies zaprojektowany przez cenionego hiszpańskiego producenta zabawek firmę Feber przeznaczony  do kreatywnej zabawy do domu i do przedszkola. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa.

429,00 zł

Pojazd na akumulator kształtem przypominający Dinozaura, wydający dźwięk jak prawdziwy!

1 199,00 zł

FEBER Domek ogrodowy urządzony w stylu średniowiecznego zamku, idealny dla małych księżniczek i ich książąt! Stylizowany na budowlę z białych cegieł, z czerwonym dachem. Okna i drzwi są w odcieniu szarości. Okiennice otwierają się na zewnątrz, gałka od drzwi jest ruchoma. Całości dopełniają tematyczne grafiki umieszczone na drzwiach, dachu i chorągwiach!...

1 419,00 zł

Duży kolorowy domek ogrodowy w zestawie z bujakiem i zjeżdżalnią.

1 443,00 zł

Bezpieczny jeździk dla dzieci od 18 miesiąca od firmy Feber.

139,00 zł

Stolik Piknikowy Bujak Huśtawka Ghost 2w1 marki Feber teraz w zestawie ogromnym torem wodnym Amsterdam.

694,00 zł

Motorek do odpychania zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek do przedszkoli oraz ogrodu hiszpańska firmę Feber

177,00 zł

Kareta na akumulator 6V dla dzieci od 12 miesiąca zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek hiszpańska firmę Feber.

589,00 zł

Kareta na akumulator na licencji Disney Princess 6V dla dzieci od 12 miesiąca zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek hiszpańska firmę Feber

589,00 zł

Pałac na licencji Kraina Lodu zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek dla dzieci hiszpańską firmę Feber doskonale sprawdzi się w przedszkolu dzięki jakości wykonania oraz przydomowym ogrodzie.

1 439,00 zł

Domek ogrodowy ze zjeżdżalnią zaprojektowany dla dzieci od lat 3 przez cenionego producenta zabawek do ogrodu i przedszkoli hiszpańską firmę Feber.

1 499,00 zł

Domek Ogrodowy Happy House Feber z przestronnym wnętrzem do kreatywnej zabawy do domu i do przedszkola. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii z powłoką anty UV zapobiegającym utracie kolorów przez czynniki zewnętrzne oraz najwyższych norm bezpieczeństwa. Domek na pewno zachwyci każdego malucha. Radość naszej pociechy z takiego prezentu będzie...

389,00 zł

Wspaniała elektryczna Super Koparka Feber posiada wiele realistycznych detali. Taki pojazd to marzenie każdego małego chłopca. W zestawie zdalnie sterowany Zygzak McQueen.

1 349,00 zł

Ogromny Pałac Kraina Lodu Domek Ogrodowy Feber przestronny, realistycznie wykonany pałac zabawowy z dziewięcioma wieżami i zegarem. Otwierane drzwi wyposażone w kołatkę jak w prawdziwym pałacu. Kolejnym atutem są obszerne okna oraz wnętrze zdobione na wzór prawdziwego pałacu.

2 399,00 zł

Ogrodowy plac zabaw od hiszpańskiej marki Feber - uśmiechnięta gąsienica składająca się z połączonych ze sobą kolorowych modułów.

1 357,99 zł

Domek ogrodowy Fantasy z przestronnym wnętrzem do kreatywnej zabawy. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa. Drzwi wejściowe wyposażone są w otwór, który pełni funkcję skrzynki na listy. Funkcjonalny i realistyczny domek z motywem bajki Frozen. Całość wykonana jest z barwnego tworzywa odpornego na...

539,00 zł

Feber Ogromna Koparka Elektryczna rewelacyjny pojazd dla najmłodszych dzieci. Dzięki szerokim kołom oraz bezpiecznej konstrukcji z koparki mogą już korzystać dzieci od 3 roku życia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Produkt wykonany z myślą o małych dzieciach i ich bezpieczeństwie. Koparka zachwyci każdego malucha...

1 459,00 zł

Fantastyczny czerwony Quad na licencji Cars ZygZak McQueen na akumulator 6V firmy Feber dla wymagających dzieci. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa.

1 239,00 zł

Trójkołowiec na akumulator 6V renomowanej firmy Feber dla wymagających. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa.

569,00 zł
Wyświetlono 1 - 24 z 59 produktów