Szanowni Klienci, czujemy się w obowiązku poinformować Was, że ze względu na dużą ilość zamówień oraz ograniczone możliwości firm transportowych, czas wysyłki i dostawy może się wydłużyć. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie dotarło do Państwa jak najszybciej, jednak w tym trudnym okresie - gorąco prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, jednocześnie przypominamy, że zamówienia z odbiorem osobistym zostały wstrzymane do odwołania.

POZOSTAŁE 

Maluchy uwielbiają bawić się w naśladowanie dorosłych. Jeśli chcesz, aby również w ogrodzie miały co robić, podaruj im śliczne ogrodowe kosiarki, dzięki którym będą mogły jeździć po trawie praktycznie bez końca. Zabawkowe kosiarki do złudzenia przypominają swoje prawdziwe pierwowzory, ale są lekkie, stabilne, wytrzymałe i bezpieczne. Mają ładne, intensywne kolory, które zachęcą do aktywnej zabawy nawet największego leniuszka. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości tworzyw. Nie psują się i nie niszczą nawet podczas codziennego użytkowania. Z pewnością będą służyć w niezmienionym stanie podczas wielu sezonów. Zabawkami można bawić się nie tylko w ogrodzie czy na podwórku, równie dobrze sprawdzą się w pokoju dziecięcym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogrodowych zabawek dla najmłodszych. Gorąco polecamy!


Jest 2 produktów.

Rama wykonana jest z ocynkowanych stalowych rur co zapewnia dużą wytrzymałość. Szerokie koło ułatwia pchanie taczki.

109,00 zł

Namiot na stelażu na licencji bajki Strażak Sam, od firmy John, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent.

109,00 zł
Wyświetlono 1 - 2 z 2 produktów