Szanowni Klienci, czujemy się w obowiązku poinformować Was, że ze względu na dużą ilość zamówień oraz ograniczone możliwości firm transportowych, czas wysyłki i dostawy może się wydłużyć. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie dotarło do Państwa jak najszybciej, jednak w tym trudnym okresie - gorąco prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, jednocześnie przypominamy, że zamówienia z odbiorem osobistym zostały wstrzymane do odwołania.

SAMOCHODY 

Aby mały miłośnik samochodów nie nudził się także na podwórku, podaruj mu pojazd, którym będzie mógł bawić się w piaskownicy czy na trawie w ogrodzie. Doskonałym pomysłem są duże, pojemne ciężarówki, które pomieszczą spory ładunek – piasek, kamienie czy inne zabawki, które trzeba przewieźć z miejsca na miejsce. W naszej ofercie znajdziesz doskonale wykonane, duże samochody, które z pewnością przypadną do gustu zarówno maluszka, jak i starszaka. Są świetnie wykonane z najwyższej jakości tworzyw, nie mają drobnych czy niebezpiecznych elementów, posiadają również wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, jakie muszą mieć produkty przeznaczone dla dzieci. Nasze zabawki to gwarancja niepowtarzalnej i bezpiecznej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do udanych zakupów. Gorąco polecamy!


Jest 1 produkt.

Doskonały samochód terenowy ciężarówka do zabaw w domu i na zewnątrz. Najdoskonalsza jakość na rynku! Niemiecka wytrzymałość i precyzja.  Ogromne pół metrowe auto - jeździk zachwyci każde dziecko!

127,00 zł
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktu