Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

SAMOCHODY 

Aby mały miłośnik samochodów nie nudził się także na podwórku, podaruj mu pojazd, którym będzie mógł bawić się w piaskownicy czy na trawie w ogrodzie. Doskonałym pomysłem są duże, pojemne ciężarówki, które pomieszczą spory ładunek – piasek, kamienie czy inne zabawki, które trzeba przewieźć z miejsca na miejsce. W naszej ofercie znajdziesz doskonale wykonane, duże samochody, które z pewnością przypadną do gustu zarówno maluszka, jak i starszaka. Są świetnie wykonane z najwyższej jakości tworzyw, nie mają drobnych czy niebezpiecznych elementów, posiadają również wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, jakie muszą mieć produkty przeznaczone dla dzieci. Nasze zabawki to gwarancja niepowtarzalnej i bezpiecznej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do udanych zakupów. Gorąco polecamy!


Jest 1 produkt.

Doskonały samochód terenowy ciężarówka do zabaw w domu i na zewnątrz. Najdoskonalsza jakość na rynku! Niemiecka wytrzymałość i precyzja.  Ogromne pół metrowe auto - jeździk zachwyci każde dziecko!

127,00 zł
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktu