Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

MEBLE OGRODOWE 

Ogród to wyjątkowe miejsce, w którym można spędzać czas na świeżym powietrzu i doskonale się bawić. Jeśli chcesz, by Twoje pociechy chętnie biegały po podwórku, warto kawałek ogrodu przeznaczyć na miejsce do zabawy i relaksu. Pomogą w tym wyjątkowe meble ogrodowe, parasole i hamaki, dzięki którym będzie można zarówno doskonale się bawić, jak i wypocząć w cieniu lub na słońcu. Wszystkie nasze meble ogrodowe są doskonale zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości tworzyw. Są stabilne, bezpieczne i wytrzymałe. Świetnie sprawdzają się przez wiele sezonów, nie tracą kolorów ani swoich właściwości. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych produktów, dzięki którym zamienisz ogród we wspaniałe miejsce do zabawy i wypoczynku. Gorąco polecamy!


Jest 7 produktów.

Uniwersalny i wielofunkcyjny piknikowy stolik do gier z ławeczkami idealny do pokoju Twojej pociechy lub do ogrodu.

739,00 zł

Namiot na licencji bajki Trolle, od firmy John, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent.

179,00 zł

Namiot dla dzieci, samorozkładający się z wizerunkiem Anny , Elzy oraz Olafa  bohaterów hitu animacji  Disney Kraina Lodu zapewni ...

57,90 zł

W zestawie znajduje się 10 szt. kolorowych paneli oraz dno z materiału. Płotek dla dzieci tworzy przestrzeń ograniczoną powierzchnią w kształcie prostokąta o długości 130cm i szerokości 90cm oraz wysokości 60cm.

329,00 zł

Namiot samoroykadający Sofia, od firmy John, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny na prezent.

59,00 zł

Piaskowy Stolik renomowanej amerykańskiej firmy STEP2 dobrze się sprawdza w upalne dni przy pikniku i zabawie w ogrodzie. Dwie długie ławki...

799,00 zł

Stół piknikowy STEP2 dla sześciorga dzieci z dwoma ławeczkami o specjalnie wyprofilowanym siedzisku. Z masywnego tworzywa sztucznego o podwójnych ściankach wypełnionych w środku powietrzem.

799,00 zł
Wyświetlono 1 - 7 z 7 produktów