Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

ROWERY 

Jazda na rowerze to ulubiona dziecięca aktywność. Na rowerach chętnie jeżdżą zarówno maluszki, jak i starsze dzieci. Warto jednak zadbać o to, by rozmiar i model roweru był dopasowany do wieku i możliwości dziecka. Nie każdy od razu da radę jeździć na tradycyjnych dwóch kółkach. Najmłodszym dzieciom polecamy trzykołowe rowerki, które są wytrzymałe, stabilne i nie ma obawy, że przewrócą się podczas jazdy. Ciekawym rozwiązaniem są modele wyposażone w uchwyt z tyłu – gdy maluch się zmęczy, rodzic może pchać rowerek tak samo, jak wózek. Starszym dzieciom polecamy rowerki biegowe, które do złudzenia przypominają zwykłe rowery, nie mają jednak pedałów. Aby się na nich poruszać, należy odpychać się nogami – to doskonała nauka równowagi i koordynacji ruchów, które później przydadzą się, gdy dziecko przesiądzie się na klasyczny rower. Wszystkie rowery dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gorąco polecamy!


Jest 10 produktów.

Big Jeździk Rowerek Biegowy Ciche Koła Runbike przyniesie on wiele radości każdemu maluchowi. W standardzie producent oferuje sterowane, cichobieżne koła, z bieżnikiem.Rowerek biegowy Rider jest odpowiedni dla dzieci od 1,5 roku..

179,00 zł

Bezpieczny rowerek trójkołowy renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Komfortowy prezent na każdą okazję zarówno dla maluszka jak i dla rodziców.

299,00 zł

Trójkołowy Rowerek firmy Kettler jest doskonałą propozycją dla dzieci i rodziców ceniących nowoczesny design oraz wspaniałą jakość produktu.

519,00 zł

Bezpieczny rowerek Elite renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

559,00 zł

Produkt niemieckiej firmy Kettler - wspaniały fioletowy rowerek bez pedałówy, pozwalający na trenowanie chodzenia, biegania, a co najważniejsze, zmysłu równowagi.

249,00 zł

Kettler rowerek biegowy dla dziecka od 2 roku życia wygodne, regulowane siedzisko, ciche, piankowe koła, nowoczesny design sprawi...

269,00 zł

Trójkołowe Rowerki Toptrike Air firmy Kettler są doskonałą propozycją dla dzieci i rodziców ceniących nowoczesny design oraz wspaniałą jakość produktu Rowerki trójkołowe KETTLERA torują drogę do mobilności. Najmłodsi w prosty sposób doskonalą na nich zdolności motoryczne i z satysfakcją odkrywają nowe możliwości.

439,00 zł

Kettler rowerek trójkołowy na pompowanych kołach dla dzieci od lat 2 zapewni komfort...

499,00 zł

Pojazdy firmy Kettler zostały skonstruowane zgodnie z aktualnym stanem przepisów bezpieczeństwa i wyprodukowane pod stałym nadzorem jakości. Wszystkie pojazdy dziecięce Kettlera odpowiadają europejskiej normie EN 71, CE.

299,00 zł
Wyświetlono 1 - 10 z 10 produktów