ZJEŻDŻALNIE 

Na placu zabaw nie powinno zabraknąć ciekawej, atrakcyjnej i bezpiecznej zjeżdżalni. Maluchy uwielbiają zjeżdżać, bo dostarcza im to mnóstwo frajdy i radości. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zjeżdżalni, które z pewnością przypadną do gustu zarówno maluszkom, jak i starszakom. Dla najmłodszych przeznaczone są stabilne i nieduże zjeżdżalnie o niewielkim kącie nachylenia, starsze dzieci wolą natomiast zjazdy z wyższej wysokości. Najważniejsze, by zjeżdżalnia była stabilna i zapewniała bezpieczną zabawę. Wszystkie nasze produkty wykonane są z dbałością o najdrobniejsze detale, są nie tylko wytrzymałe, ale również kolorowe i zachęcające do zabawy. Wiele z nich jest ozdobionych ulubionymi bohaterami z dziecięcych bajek. Z pewnością znajdziesz coś dla maluszka i starszaka, dla chłopca oraz dziewczynki. Zjeżdżalnie doskonale sprawdzą się na placu zabaw na podwórku i w ogrodzie, a także na terenie przy przedszkolu czy w parku. Zapraszamy do zakupów!


Jest 25 produktów.
na stronie

Nowa zjeżdżalnia francuskiej marki Smoby posiada powłokę "Anti UV", która zabezpiecza kolor zjeżdżalni przed skutkami promieniowanie ultrafioletowego. Szeroka podstawa jest stabilna, a wysokie rączki ułatwiają dziecku utrzymanie równowagi..

359,00 zł

Smoby Zjeżdżalnia Disney Princess. Niezwykła zjeżdżalnia z tak uwielbianą przez nasze dzieci księżniczką, produkt francuskiej firmy Smoby. Idealna w domu i ogrodzie. Nadaje się do zabaw grupowych.

134,00 zł

Zjeżdżalnia to nieodłączny element każdego placu zabaw, zarówno przy domu, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Zjeżdżalnie firmy Little Tikes wykonane są z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zjeżdżalnie można łączyć z innymi placami zabaw czy też domkami ogrodowymi, tworząc wyjątkowe miejsce do dziecięcych zabaw.

129,00 zł

Zjeżdżalnia ogrodowa Chicco Sport to wysokiej jakości produkt, wykonany z dbałością o każdy szczegół. Stabilna, kolorowa zjeżdżalnia idealnie nadaje się do uzupełnienia placów zabaw, jak i własnego ogródka.

689,00 zł

Zjeżdżalnia ogrodowa Chicco to wysokiej jakości produkt, wykonany z dbałością o każdy szczegół. Stabilna, kolorowa zjeżdżalnia idealnie nadaje się do uzupełnienia placów zabaw, jak i własnego ogródka.

629,00 zł

Zjeżdżalnia ogrodowa Chicco to wysokiej jakości produkt, wykonany z dbałością o każdy szczegół. Stabilna, kolorowa zjeżdżalnia dla najmłodszych idealnie nadaje się do uzupełnienia placów zabaw, jak i własnego ogródka.

289,00 zł

Zjeżdżalnia ogrodowa Chicco Sport Multi Gym to wysokiej jakości produkt, wykonany z dbałością o każdy szczegół. Stabilna, kolorowa zjeżdżalnia idealnie nadaje się do uzupełnienia placów zabaw, jak i własnego ogródka.

2 000,00 zł

Wieża rycerska ze zjeżdżalnią to z pewnością doskonałe uzupełnienie każdego ogrodu! Zabawka jest niezwykle solidna i trwała, wykonana z najwyższej jakości materiałów.

2 209,00 zł

Zabawka jest niezwykle solidna i trwała, wykonana z najwyższej jakości materiałów.

2 399,00 zł

Domek na palach cenionego producenta zabawek dla dzieci francuska firmę Smoby. Domek umieszczono na podeście, w zestawie zjeżdżalnia 150 cm.

1 049,00 zł

Little Tikes zjeżdżalnia 150 cm wyposażona w szerokie bezpieczne dla dziecka  stopnie zapewnią...

321,00 zł

Feber mega zjeżdżalnia dla dzieci od lat 3. Idealna do ogrodu, możliwość podłączenia węża ogrodowego HIT ślizg wodny

599,00 zł

Feber kolorowa zjeżdżalnia , ślizg wodny. Wygodna drabinka oraz uchwyty zapewnia bezpieczeństwo, idealna do ogrodu zapewni...

265,00 zł

Feber duża zjeżdżalnia ogrodowa, ślizg 190 cm. Możliwość podłączenia węża ogrodowego zapewni...

419,00 zł

Kettler plac zabaw ze zjeżdżalnią 190 cm huśtawka typu deska...

1 360,00 zł

Zjeżdżalnia to doskonałe wyposażenie każdego ogrodu lub tarasu, na którym przebywają dzieci. Zjeżdżalnia dostarcza mnóstwo zabawy i radości. Dzieci od zawsze zjeżdżalnię traktowały za najlepszą zabawę na placu zabaw.

299,00 zł

Zjeżdżalnia zielono - żółta od Little Tikes przyciąga dzieci do zabawy swoimi jaskrawymi kolorami. Dzieci od zawsze zjeżdżalnię traktowały za najlepszą zabawę na placu zabaw. Już teraz mogą ją mieć we własnym ogrodzie. Zjeżdżalnię można złożyć ..

299,00 zł

Smoby Zjeżdżalnia Cars - Auta. Produkt francuskiej firmy Smoby. Idealna w domu i ogrodzie. Nadaje się do zabaw grupowych. Rozwija sprawność fizyczną dziecka, Idealna zabawka..

119,00 zł

Little Tikes plac zabaw dla maluchów tunel, zjeżdżalnia, wspinaczka..

499,00 zł

Little Tikes Wielka Zjeżdżalnia Zielona Kolorowa zjeżdżalnia idealnie nadaje się do uzupełnienia placów zabaw..

385,00 zł

Kolorowa zjeżdżalnia idealnie nadaje się do uzupełnienia placów zabaw, jak i własnego ogródka. Dzieciaki jeszcze z większym zapałem bawią się z rówieśnikami..

399,00 zł

Ta piękna kolorowa zjeżdżalnia wyposażona jest w ślizg o długości 180 cm, wysokie ścianki boczne i zaokrąglone krawędzie, umożliwiające wygodną i bezpieczną zabawę..

399,00 zł

Małpi gaj dla maluchów zjeżdżalnia Little Tikes Małpi Gaj dla dzieci to trwały zestaw do wspinania się zjeżdżania, czołgania się i zabawy w chowanego renomowanej amerykańskiej firmy Little Tikes. Zjeżdżalnia..

394,00 zł

Megagliss to wspaniała, plastikowa zjeżdżalnia od SMOBY. Dla dużych dzieci długość ślizgu 375cm, dla mniejszych 150 cm. Stabilna zjeżdżalnia z łagodnym zjazdem. Antypoślizgowe schodki. Bezpieczna dla dziecka dzięki szerokiej podstawie i poręczom. Wysoka jakość wykonania

729,00 zł
Wyświetlono 1 - 24 z 25 produktów