Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

ZJEŻDŻALNIE 

Na placu zabaw nie powinno zabraknąć ciekawej, atrakcyjnej i bezpiecznej zjeżdżalni. Maluchy uwielbiają zjeżdżać, bo dostarcza im to mnóstwo frajdy i radości. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zjeżdżalni, które z pewnością przypadną do gustu zarówno maluszkom, jak i starszakom. Dla najmłodszych przeznaczone są stabilne i nieduże zjeżdżalnie o niewielkim kącie nachylenia, starsze dzieci wolą natomiast zjazdy z wyższej wysokości. Najważniejsze, by zjeżdżalnia była stabilna i zapewniała bezpieczną zabawę. Wszystkie nasze produkty wykonane są z dbałością o najdrobniejsze detale, są nie tylko wytrzymałe, ale również kolorowe i zachęcające do zabawy. Wiele z nich jest ozdobionych ulubionymi bohaterami z dziecięcych bajek. Z pewnością znajdziesz coś dla maluszka i starszaka, dla chłopca oraz dziewczynki. Zjeżdżalnie doskonale sprawdzą się na placu zabaw na podwórku i w ogrodzie, a także na terenie przy przedszkolu czy w parku. Zapraszamy do zakupów!


Jest 1 produkt.

Wieża ze zjeżdżalniami to wspaniała propozycja, amerykańskiej firmy Step2, umożliwiająca zabawę dla kilku dzieci równocześnie.

1 999,00 zł
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktu