Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

OGRODOWE 

Aby dziecko prawidłowo się rozwijało, warto zapewnić mu miejsce do zabawy nie tylko w domu, ale również na świeżym powietrzu. W ogrodzie czy na podwórku również można doskonale się bawić, a przy okazji dotlenić, poprawić kondycję czy koordynację ruchów. W tym celu doskonale sprawdzą się rozbudowane, atrakcyjne dla maluchów oraz wyjątkowo bezpieczne place zabaw, dzięki którym dziecko niechętnie będzie wracało do domu. Wszystkie dostępne w naszej ofercie place zabaw są doskonale zaprojektowane, wykonane są z najwyższej jakości materiałów i tworzyw oraz zapewniają bezpieczną zabawę. Plac zabaw powinien być również dostosowany do wieku dziecka – co innego zainteresuje maluszka, a zupełnie inne zabawki i konstrukcje będą atrakcyjne dla starszaka. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór placów zabaw dla dzieci w różnej kategorii wiekowej. Doskonałą zabawa i mnóstwo atrakcji gwarantowane. Zapraszamy do zakupów!


Jest 1 produkt.

STEP2 stół na samochodziki kanion z blatem. Duży rozbudowany stół renomowanej amerykańskiej firmy STEP2 to świetna zabawka, stwarzająca dziecku wiele możliwości do zabawy resorakami i innymi pojazdami...

950,00 zł
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktu