OGRODOWE 

Aby dziecko prawidłowo się rozwijało, warto zapewnić mu miejsce do zabawy nie tylko w domu, ale również na świeżym powietrzu. W ogrodzie czy na podwórku również można doskonale się bawić, a przy okazji dotlenić, poprawić kondycję czy koordynację ruchów. W tym celu doskonale sprawdzą się rozbudowane, atrakcyjne dla maluchów oraz wyjątkowo bezpieczne place zabaw, dzięki którym dziecko niechętnie będzie wracało do domu. Wszystkie dostępne w naszej ofercie place zabaw są doskonale zaprojektowane, wykonane są z najwyższej jakości materiałów i tworzyw oraz zapewniają bezpieczną zabawę. Plac zabaw powinien być również dostosowany do wieku dziecka – co innego zainteresuje maluszka, a zupełnie inne zabawki i konstrukcje będą atrakcyjne dla starszaka. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór placów zabaw dla dzieci w różnej kategorii wiekowej. Doskonałą zabawa i mnóstwo atrakcji gwarantowane. Zapraszamy do zakupów!


Jest 12 produktów.

Plac Zabaw Riga drewniany z dwoma siedziskami typu deska oraz drabinka do wspinania : to jeden z najatrakcyjniejszych placów zabaw w ofercie amerykańskiej firmy Little Tikes. Jest fantastycznym rozwiązaniem dla dzieci lubiących dobrą zabawę.

689,00 zł

Domek na palach cenionego producenta zabawek dla dzieci francuska firmę Smoby. Domek umieszczono na podeście, w zestawie zjeżdżalnia 150 cm.

1 049,00 zł

STEP2 stół na samochodziki kanion z blatem. Duży rozbudowany stół renomowanej amerykańskiej firmy STEP2 to świetna zabawka, stwarzająca dziecku wiele możliwości do zabawy resorakami i innymi pojazdami...

950,00 zł

Zamień swój ogród w plac zabaw dzięki huśtawce Pirat firmy Kettler. Dzieci mogą wspinać się po drabince oraz po linie. Gondola wyposażona jest w piracką flagę a drabinka posiada poręcze po obu stronach oraz szerokie antypoślizgowe stopnie.

1 990,00 zł

Tunel Zabawowy Gąsienica składa się z modułów, które można montować na rożne sposoby. Taki tunel gąsienica to doskonałe uzupełnienie domowego placu zabaw!

799,00 zł

Kettler huśtawka gondola, konik, deska. Huśtanie to zawsze trochę jak prawdziwe latanie! Nawet najmniejsi uwielbiają się huśtać – godzinami. Ćwiczą przy tym zmysł równowagi, koordynację i zdolność koncentracji.

1 299,00 zł

Kettler stanowisko gimnastyczne plac zabaw metalowy. Plac zabaw do gimnastyki,urządzenie sprawnościowe do ogrodu

1 789,00 zł

Kettler plac zabaw ze zjeżdżalnią 190 cm huśtawka typu deska...

1 360,00 zł

Little Tikes plac zabaw CLUBHOUSE w skład którego wchodzi zjeżdżalnia, huśtawki i domek - wieża widokowa: to jeden z najatrakcyjniejszych placów zabaw w ofercie amerykańskiej firmy Little Tikes. Jest fantastycznym rozwiązaniem dla dzieci lubiących dobrą zabawę..

1 649,00 zł

Małpi gaj dla maluchów zjeżdżalnia Little Tikes Małpi Gaj dla dzieci to trwały zestaw do wspinania się zjeżdżania, czołgania się i zabawy w chowanego renomowanej amerykańskiej firmy Little Tikes. Zjeżdżalnia..

394,00 zł

Małpi Gaj zjeżdżalnia Little Tikes Dwie zjeżdżalnie są przystosowane dla dzieci w różnym wieku. Wspaniały tunel do czołgania się pełni rolę 'włazu do ucieczek' podczas tajnych misji, a ogromny fort pod przeplotnią rolę kryjówki..

1 279,00 zł

Przeplotnia, zjeżdżalnia centrum rozrywki Little Tikes Przeplotnia posiada zjeżdżalnię, dwa wejścia na wieżę - dwupoziomowe platformy, schody.. można umieścić w ogrodzie lub pomieszczeniu zamkniętym.

999,00 zł
Wyświetlono 1 - 12 z 12 produktów