Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

PLACE ZABAW 

Zabawa na placu zabaw to coś, co lubią zarówno maluszki, jak i starsze dzieci. Świeże powietrze, mnóstwo atrakcji, poprawianie kondycji czy sprawności z pewnością się przydadzą. Aby plac zabaw spełnił swoje zadanie, powinien być rozbudowany, pełen atrakcji oraz przede wszystkim bezpieczny. Warto też wybierać takie modele, które będą dostosowane do wieku bawiących się na nich dzieci. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór placów zabaw, które doskonale sprawdzą się w ogrodzie czy na podwórku. Są efektowne, kolorowe, zachęcają do zabawy, a jednocześnie gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo. Place zabaw to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w ogrodzie czy na podwórku, ale też w przedszkolu czy parku. Maluchy z pewnością będą chętnie z nich korzystały, a rodzice będą mieć pewność, że dzieciaki bawią się bezpiecznie. Wybierając nasze place zabaw możesz mieć pewność, że zabawa będzie udana. Gorąco polecamy!


Jest 6 produktów.

STEP2 stół na samochodziki kanion z blatem. Duży rozbudowany stół renomowanej amerykańskiej firmy STEP2 to świetna zabawka, stwarzająca dziecku wiele możliwości do zabawy resorakami i innymi pojazdami...

950,00 zł

Big pojazd Straż Pożarna, bezpieczny ergonomiczny kształt. Idealny do przedszkola,plażę...

39,00 zł

STEP2 Plac zabaw z koszem, zestaw zawiera: dwie huśtawki z płaskim siedziskiem, zjeżdżalnia, drabinka sznurowa, piętrowa wieżyczka pokaźnych rozmiarów z drabiniastym wejściem, mini kryjówka, kosz do gry..

8 600,00 zł

Wieża amerykańskiej firmy STEP2 z domkiem i zjeżdżalnią, da wiele radości tym dzieciom, które uwielbiają aktywną zabawę. Zaprojektowana tak by dać twojemu dziecku jak najwięcej radochy przy jak największym bezpieczeństwie zabawy. Otwory w burtach..

1 190,00 zł

STEP2 Góra Wspinaczkowa - Idealna w domu i ogrodzie. Nadaje się do zabaw grupowych, Wspinaczka rozwija sprawność fizyczną dziecka, Idealna zabawka dla Twoich Dzieci!

3 999,00 zł

"Most z tunelem" to jeden z najatrakcyjniejszych placów zabaw w ofercie amerykańskiej firmy STEP2. W jego skład wchodzą: wieżyczka połączona mostkiem z małym domkiem oraz mnóstwo innych atrakcji dla maluchów.

5 499,00 zł
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów